E-mail : info@malatyakiralikaraba.com

Malatya Rent A Car

Battalgazi/Malatya

Beşkonaklar Cd. 64/b

Malatya Kiralık Araç

Pazartesi-Pazar

9:00 - 19:00

Malatya Araç Kiralama Firmaları

  • Anasayfa
  • Malatya Araç Kiralama Firmaları

Malatya Araç Kiralama Firmaları

Malatya Araç Kiralama Firmaları; Kaliteli ve güvenli hizmet, müşteri memnuniyeti ve dürüst çalışma ilkelerini benimsemiş olan firmamız Doğan Rent A Car,  Malatya'da oto kiralama faaliyetlerine başladı.

Doğan Rent A Car olarak; kişisel ya da şirketinizin ihtiyaç duyduğu tüm araçlara güvenli, devamlı ve sorunsuz bir şekilde sahip olmasını sağlıyoruz.

Oto kiralama işleminden sonra düşünmeniz gereken tek şey, onları keyif içerisinde kullanmaktır.

Sizin mutluluğunuz bizim gurur kaynağımız felsefesi doğrultusunda çalışmalarını sürdürmektir.

Malatya içerisinde kiraladığımız araç sayısının çokluğu ve müşterilerimizin olumlu görüşleri bizim için yol gösterici olmuş ve çalışmalarımızı sürekli olarak pozitif yönde arttırmamızı sağlamıştır.

Bünyemizde; kişisel kiralamada kullanılacak araçlardan, VIP araçlara kadar farklı model ve markalarda vasıtalar bulundurarak sizden gelen taleplere olabildiğince hızlı cevaplar vermeyi amaçlıyoruz.

İletişim İçin tıklayınız...

 

Etiketler: Malatya Detay Oto Kiralama , Malatya Oto Kiralama Fiyatları , Malatya Oto Kiralama Firmaları , Malatya Oto Kiralama Fiyati , Malatya Araç Kiralama Firmaları , Malatya Havalimanı Araç Kiralama Firmaları , Malatya Havalimanı Araç Kiralama Fiyatları , Malatya Havalimanı Oto Kiralama Firmaları , Malatya Güleryüz Oto Kiralama , Malatya Güleryüz  Araç Kiralama