E-mail : info@malatyakiralikaraba.com

Malatya Rent A Car

Battalgazi/Malatya

Beşkonaklar Cd. 64/b

Malatya Kiralık Araç

Pazartesi-Pazar

9:00 - 19:00

Malatya Oto Kiralama Bmv

Malatya Oto Kiralama Bmv

Malatya Oto Kiralama Bmv ; Doğan Oto Kiralama Malatya’da 2008 yılından beri araç kiralama hizmeti veren, güvene dayalı Bursa’da bu işi ilk yapan firmalardan biridir. 2017 Yılında Kanalboyu Ofisimizde hizmet vermeye devam etmektedir. Birşeyler Kişilere ve Kurumsal Firmalara araç temini ve kiralama konusunda her türlü süreçte hizmetler vermekteyiz. 

Güvene dayalı güçlü ilişkilerimizin bundan sonraki süreçte de tüm paydaşlarımız ile sürdürülmesi en önemli gayretimiz olacaktır. Şirketimiz kuruluşundan bu yana başarı ile sunduğu ve geliştirdiği hizmetler sayesinde yerel, bölgesel ve ulusal düzeyde önemli başarılara adını yazdırmış ve ülke ekonomisine büyük katkılar sağlamıştır. Bu başarının ve gelişimin arkasında nitelikli insan kaynağımız, bilgi birikimimiz ve güvene dayalı iş ilişkilerimiz yer almaktadır.

İşbirliği içerisinde olduğumuz tüm kurum ve kuruluşlarla tesis etmiş olduğumuz karşılıklı güven, çalışma anlayışımızın en önemli değerini oluşturmaktadır. Güvene dayalı güçlü ilişkilerimizin bundan sonraki süreçte de tüm paydaşlarımız ile sürdürülmesi en önemli gayretimiz olacaktır.

İletişim İçin Tıklayınız

 

Etiketler : Malatya Oto Kiralama , Malatya Oto Kiralama Fiyatları , Malatya Oto Kiralama Yerleri , Malatya Oto Kiralama Avis , Malatya Oto Kiralama 7/24 , Malatya Oto Kiralama Transporter , Malatya Oto Kiralama Bmv , Malatya Oto Kiralama Günlük , Malatya Oto Kiralama Doblo , Malatya Oto Kiralama Sahibinden , Malatya Oto Kiralama Havalimanı