E-mail : info@malatyakiralikaraba.com

Malatya Rent A Car

Battalgazi/Malatya

Beşkonaklar Cd. 64/b

Malatya Kiralık Araç

Pazartesi-Pazar

9:00 - 19:00

Malatya Oto Kiralama Bmw

Malatya Oto Kiralama Bmw

Malatya Oto Kiralama Bmw;  Araç filomuz sürekli olarak yenilenmekte ve araçlarımız her kiralama öncesinde titizlikle güvenlik kontrolünden geçirilmektedir.

Kaliteli hizmet, müşteri memnuniyeti ve dürüst çalışma ilkelerini benimseyen Doğan Rent a Car, Malatya'da araç kiralama hizmeti veren kiralama şirketlerinden biridir.

Profesyonel kadrosu ve üstün araç filosu ile farklı ihtiyaç ve beklentilere uygun alternatifler sunan Doğan  Rent A Car’ın ürün yelpazesinde ekonomik sınıf araçlardan VIP hizmetler için oluşturulmuş lüks araçlara kadar değişik modeller bulunmaktadır.

 Ayrıca her tür müşteri beklentilerini karşılayabilmek amacı ile düz/otomatik vites seçenekleri,Dizel yakıt seçenekleri,uygun esnek bir kiralık araç filosu ile hizmet vermekteyiz.

Dünyanın neresinde olursanız olun 7/24 ulaşabilirsiniz.Araç Kiralama ihtiyacınızda bizi seçtiğiniz için teşekkür ederiz.

Keyifli ve güvenli yolculuklar.

İletişim İçin tıklayınız...

 

Etiketler: Malatya Havalimanı Araç Kiralama Avis , Malatya Aygün Oto Kiralama ,Malatya Güleryüz Oto Kiralama Araç Kiralama , Malatya Oto Kiralık Araba , Malatya Asis Oto Kiralama , Malatya Arılar Oto Kiralama ,  Malatya Oto Kiralama Bmw , Malatya Araç Kiralama Bütçesi , Malatya Beşkonaklar Oto Kiralama , Bütçe Oto Kiralama Malatya Telefon