E-mail : info@malatyakiralikaraba.com

Malatya Rent A Car

Battalgazi/Malatya

Beşkonaklar Cd. 64/b

Malatya Kiralık Araç

Pazartesi-Pazar

9:00 - 19:00

Malatya Rent A Car Fahri Kayahan

  • Anasayfa
  • Malatya Rent A Car Fahri Kayahan

Malatya Rent A Car Fahri Kayahan

Malatya Rent A Car Fahri Kayahan  ; Gelişmekte olan kiralama sektörüne geçmiş yıllardaki otomotiv tecrübesinide katarak başlayan Doğan Rent A Car , 2008 yılından bugüne kadar bir çok firmaya kiralama hizmeti vermiştir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, araç parkını bu doğrultuda oluşturmaktadır. Malatya Binek araç filosu ile birçok firmaya kiralama hizmeti vermektedir. 

Ayrıca oluşturduğu kiralama platformları ile kiralama sektörü konusunda yenilikler ve farkındalıklar sunmaktadır. Yakın zamanda ise elektrikli araçlar ile kiralama hizmetine devam etmeyi planlamaktadır.

Doğan Rent A Car, Globalleşen dünyanın globalleşen ihtiyaçları, günümüzde araç kiralamayı hayatımızın bir parçası haline getirmektedir. Gerek şirketlerin, gerekse bireylerin araç ihtiyaçlarını karşılayan firmamız, her sınıf araç ihtiyacınızı karşılamaktadır. Araçlarımız 0 – 2 yaş civarında olup kiraladığınız yere teslim veya bulunduğunuz yere teslim gibi değişik alternatifleri de size sunmaktadır. 

Şoförlü, Şoförsüz kiralayabileceğiniz araçlarımızda, bütün hizmetlerimizde olduğu gibi ekstra temizlik ve konforu bulacaksınız.

İletişim İçin Tıklayınız

 

Etiketler : Malatya Rent A Car , Malatya Rent A Car lar , Malatya Rent E Car , Malatya Rent A Car İletişim , Malatya Rent A Car Sahibinden , Malatya Rent A Car Transporter , Malatya Rent A Car Numaraları , Malatya Rent A Car Avis , Malatya Rent A Car Havalimanı , Malatya Rent A Car Havalimanı Araç Kiralama , Malatya Rent A Car Fahri Kayahan