E-mail : info@malatyakiralikaraba.com

Malatya Rent A Car

Battalgazi/Malatya

Beşkonaklar Cd. 64/b

Malatya Kiralık Araç

Pazartesi-Pazar

9:00 - 19:00

Malatya Rent A Car Firmaları

  • Anasayfa
  • Malatya Rent A Car Firmaları

Malatya Rent A Car Firmaları

Malatya Rent A Car Firmaları;  Malatya Doğan Rent A Car olarak araçlarımızın bir çoğunu değiştirip 2019 modele yükseltip bir çok 2019 model aracıda bünyemize katmış bulunmaktayız. Şüphesiz ki bunda en büyük payı olan siz değerli müşterilerimizdir.

Doğan  Rent A Car olarak başta Yurt dışından gelen, sonrada Malatya'dan bizleri tercih eden müşterilerimize teşekkürü borç biliriz. Doğan  Rent A Car sizlere aynı kalitede hizmet vermeyi hedefleyip, gelişen teknoloji ile paralel olarak kendini sizlerin isteği doğrultusunda geliştirmeye devam edecektir.

Sizlerden gelen olumlu/olumsuz görüş ve geri dönüşler bizlerin, ileride yapması ve yapmaması gereken şeyleri oluşturmaktadır. Bu yüzden iletişim bölümümüzü kullanarak bizlere geri dönüş yapabilirsiniz.

Hedefimiz, Malatya  merkezli müşterilerimize verebileceğimiz en kaliteli hizmeti vermektir.

İletişim İçin Tıklayınız…

Etiketler:  Büyük Araba Kiralama Malatya , Fatih Araba Kiralama Malatya , Fatih Araç Kiralama Malatya , Malatya Fahri Kayahan Araç Kiralama ,Malatya Araç Kiralama Fiyatlari , Malatya Havalimanı Rent A Car Firmaları , Malatya Rent A Car Firmaları , Mlx Express Araç Kiralama / Malatya , En Yakın Rent A Car Malatya , Malatya Eylül Araç Kiralama